Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi cégcsoportunk Ügyféllátogatói csapatába keresünk munkatársat, akár azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Folyamatos ügyfél és boltlátogatás,
  • Adatgyűjtés a piaci igényekről, a cégcsoport termékeiről,
  • Riportok a boltlátogatásokról,
  • Ügyfélgondozási, támogatási feladatok

Az ideális jelölt:

  • 2-3 éves ügyféllátogatói/mystery shopping tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • teljesítmény- és minőség-orientáció
  • gyakorlatias problémamegoldás
  • önálló munkavégzés
  • fejlődési igény
  • „B” kategóriás jogosítvány /legalább 2 éves vezetői tapasztalat/

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, innovatív, környezet
  • Alkalmazotti, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes fizetés /alapbér + mozgóbér/
  • Hosszútávú, biztos munkavégzés

Települések, ahonnan jelentkezőket várunk:

  • Budapest, 8.ker/ Budapest, 10.ker/ Budapest, 19.ker
  • Budapest, 4.ker/ Budapest, 15.ker/ Dunakeszi
  • Szigetszentmiklós/ Gyál/ Dabas
  • Zirc/ Ajka/ Pápa
  • Kalocsa/ Paks
  • Heves/ Jászapáti
  • Ózd
  • Balmazújváros/ Hajdúböszörmény/ Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet.