Pénzforgalmi intézményünk elsősorban a lakosság, valamint az országban működő mikro- és kisvállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Olyan munkatársakat keresünk országos hálózatú, kiskereskedelmi értékesítési szervezetünkbe, akik hosszú távon gondolkoznak, nyitottak egy innovatív termék/szolgáltatás értékesítése iránt, ügyfélorientáltak és rendelkeznek legalább 2 éves értékesítői vagy területi képviselői tapasztalattal.

Főbb feladatok:

  • Kiskereskedelmi egységek, éttermek, szépségszalonok és egyéb szolgáltató helyek felkeresése az adott megyében
  • Bankkártya-elfogadó terminálok és a hozzá tartozó pénzforgalmi szolgáltatások értékesítése
  • Terminálok telepítése a leszerződött üzletekben (terminál kihelyezése, üzembe állítása, használatának betanítása)
  • Értékesítési célok megvalósítása, folyamatos kapcsolattartás az értékesítési ill. régió vezetővel
  • Az üzletek látogatásáról napi beszámoló vezetése a céges rendszerekben
  • Értékesítéssel kapcsolatos üzleti észrevételek továbbítása, javaslattétel a folyamatok optimalizálásra

Az ideális jelölt:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik (gazdasági, kereskedelmi, pénzügyi végzettség előny)
  • Minimum 2 év területi képviselői, értékesítői tapasztalattal rendelkezik
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvánnyal és aktív autóvezetői gyakorlattal rendelkezik
  • Vállalja a pozícióval járó utazásokat (többnyire egy-egy megyén belül)
  • Üzleti szemlélettel rendelkezik
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Ügyfél- és teljesítményorientált
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készsége van (magas szintű kifogás-, panaszkezelés, haszonérvelés)
  • Jó együttműködési-, kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik
  • Jó szervezési készség, és az elvárt célokhoz igazodó, eredményes időgazdálkodás jellemzi
  • Nagyfokú rugalmasság, stressz-tűrés és tolerancia jellemzi
  • Támogató, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (elsősorban Word és Excel tudás)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix alapbér+ jutalék
  • Céges autó, tablet és telefon
  • Teljes munkaidős állás, rugalmasan beosztható munkaidő
  • Alkalmazotti státusz
  • Kimagasló egyéni fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar tulajdonú vállalat
  • Hosszú távú, biztos munkavégzés
  • Dinamikus csapatmunka, professzionális IT és munkakörnyezet
  • Szakmai és csapatépítő tréningeken való részvétel

Jelenleg az ország alábbi területeiről keresünk motivált értékesítő munkatársakat:

Nyugat-Magyarország:

  • Győr
  • Tatabánya
  • Zalaegerszeg
  • Székesfehérvár
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Paks

Közép-Magyarország:

  • Budapest
  • Érd
  • Vác
  • Szolnok

Kelet-Magyarország:

  • Sárospatak
  • Tiszaújváros
  • Békéscsaba