Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk üzletfejlesztési csapatába keresünk munkatársat, akár azonnali kezdéssel Termékmenedzser pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Meglévő termékek / szolgáltatások gondozása, továbbfejlesztése
  • Új, innovatív termékek / szolgáltatások teljes körű kidolgozása, piaci bevezetése
  • Üzleti specifikációk elkészítése, véleményeztetése
  • Üzletfejlesztési, piackutatási feladatok elvégzése
  • Elemzések készítése
  • Részvétel a döntés előkészítési folyamatban
  • Szakmai együttműködés a funkcionális szervezetekkel

Elvárások:

  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Stratégiai, elemzői és ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó problémamegoldó, konfliktuskezelési készség
  • Prioritások mentén történő, fókuszált munkavégzés
  • Igény az önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek
  • Angol középfokú, aktív nyelvtudás
  • Amit mi nyújtunk számodra:

Versenyképes fizetés

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos munkakör
  • Teljes körű támogatás segítőkész kollégáktól

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerületének frekventált, modern irodaházában

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a schack.gabor@fizetesipont.hu e-mail címen lehet.
Az e-mail tárgyában jelölje meg a pozíció megnevezését!