Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi cégcsoportunk Fejlesztői csapatába keresünk munkatársat, akár azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A cég szerverein futó alkalmazások fejlesztése és karbantartása
  • POS terminálok programozása
  • Dokumentáció készítése
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel és a tesztelőkkel

Téged keresünk, ha:

  • C# programozási nyelven szerzett minimum 3-5 év tapasztalatod van
  • Microsoft Visual Studio alapos ismerete
  • .NET Compact Framework ismerete
  • MSSQL adatbázis ismerete
  • WinForms és WPF ismerete
  • Clean Code alapelveinek is megfelelő, átgondolt, optimális kód írása

Előny:

  • C++ programozási nyelv ismerete
  • MQTT, SSL használatában való jártasság
  • Fejlesztői módszertanok ismerete
  • Verziókezelés ismerete

Amit mi nyújtunk számodra:

  • Szakmai kihívások
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Központi helyen lévő irodaépület
  • Notebook, mobiltelefon

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet.