Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • POS terminálok programozása
  • Egyedi android alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Dokumentáció készítése
  • Együttműködés a rendszer szervezőkkel és a tesztelőkkel

Elvárások:

  • Android fejlesztésben szerzet minimum 2 év tapasztalat
  • Android SDK ismerete
  • Kotlin programnyelv ismerete
  • Android Room könytár ismerete
  • Android Jetpack ismerete
  • MVVM/MVI ismeret
  • Rest Api tudás

Előnyök:

  • UI/UX szemlélet
  • .NET tapasztalat
  • Jetpack Compose ismeret

Amit a cég kínál:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő és fejlődő cég
  • Modern iroda és inspiráló környezet

Munkavégzés helye: Budapest, II.kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet.