Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi cégcsoportunk Adat és elemzési csoportjába keresünk munkatársat, akár azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Üzleti tervezésben való részvétel;
  • A döntések, szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, valamint a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzése;
  • Szerződések ellenőrzése;
  • Pénzügyi, számviteli, munkaügyi tevékenységek, folyamatok ellenőrzése;
  • Számlák tartalmának, jogosságának ellenőrzése;
  • Költséggazdálkodás ellenőrzése;
  • Előrejelzések és gazdasági számítások, döntéstámogatási jelentések készítése vezetők részére;
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatos megállapítások, következtetések megfogalmazása, írásos dokumentálása;
  • Javaslattétel a feltárt hiányosságok megszüntetésére;
  • Hiányosságok megszüntetésének ellenőrzése.

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú (BSc.) gazdasági végzettség;
  • Kontrolling / adatszolgáltatás területen szerzett 3-5 éves gyakorlat;
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
  • Analitikus gondolkodásmód és elemző készség;
  • Több feladat egyszerre történő elvégzésére való képesség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, nagyfokú monotonitástűrés jellemzi;
  • Feddhetetlenség.

Amit mi nyújtunk számodra:

  • Teljes munkaidős, versenyképes jövedelem;
  • Rendszerépítésben, komplex szervezetfejlesztésben tapasztalatszerzési lehetőség;
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség;
  • Notebook, mobiltelefon.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet.