Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi cégcsoportunk számára keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Adatszolgáltatás menedzselése a felsővezetés számára a vállalat szakmai feladataival összefüggésben, döntéselőkészítő riportok készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel
  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása
  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, ad-hoc riportok elemzések készítése
  • Adatbázisok monitorozása, adattisztításra való javaslattétel, fejlesztési javaslatok adatbővítési javaslatok előkészítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása
  • Piaci adatok elemzése és értelmezése, eredmények, trendek elemzése
  • Meglévő vállalati algoritmusok futtatása, újak készítése az üzleti igények alapján
  • Vállalati projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves SQL lekérdezési tapasztalat, adattárházi lekérdezésekben való jártasság
  • Aktív erős excel tudás (power query, power pivot, DAX, VBA)
  • Proaktív, problémamegoldó szemlélet
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Strukturált, gyakorlatias gondolkodásmód, komplex probléma felismerés és megoldás
  • Tapasztalat analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • Kiváló tanulási készség
  • Üzleti szemlélet

Amit a cég kínál:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő és fejlődő cég
  • Modern iroda és inspiráló környezet

Munkavégzés helye: Budapest, II.kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet.